čtvrtek 24. ledna 2013

***

Růžová pro Sáru.

***

13 komentářů:

 1. Markéto, krásná čepice v nádherné výrazné barvě. Od Tvého minulého příspěvku s čepicemi se udály změny i u mě. Markéta řekla "že nemáme přestávat a vytrvat, že se to pak dostane do ruk" :-)Tak jsem vzala konečně do rukou jehlice a silnější vlnu, na internetu vyhledala návod, jak na pletenou čepici a vypadá to, že snad v nejbližších dnech vznikne konečně i má první PLETENÁ čepice :-) A bude s copánky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :)) Tak to mě těší a jsem zvědavá na výsledek!!

   Vymazat
 2. Růžová + šedá = nejlepčí!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo, dneska jste se obě trefily - i do těch puntíků... :-) Ale tuhle barevnou kombinaci já ráda uvidím kdykoliv. A Sáře moc sluší!

   Vymazat
  2. Až teď mi to došlo, díky Pondělí :)).

   Vymazat
 3. Markétko, měla byste se vyfotit v té čepici taky. A titulek by mohla být "přes kopírák" :-). Sára je vám moc podobná, ale to asi slyšíte ze všech stran, že jo? Hezký den. Renča

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jste asi tak druhý člověk, který to říká :)), vážně! Všude slyším, že je to manželova kopie. Takže váš komentář mě moc moc potěšil!!!

   Vymazat
  2. No a mě rozesmál :-). Manžela asi nemám v oku. Hezké odpoledne.

   Vymazat
 4. Moc krásné!!! Tady se povedlo vše :) Čepička, výběr barvy, no a modelka! :) J.

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné!! Navíc v kombinaci s puntíky, a ty já můžu:)...

  OdpovědětVymazat
 6. ahoj Marketko,sleduji tvuj blog dlouho ..moc krásné cepice pletes,a moc krásná je v ní dcera,jsem zacatecnik v pleteni ,a nevim jak mam cepici ubirat aby byla takhle do kulata krasna,nechci bambulky..poradis mi ? děkuji Míša

  OdpovědětVymazat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.