neděle 9. února 2014***

Týden na horách.
Spočítali jsme, že jezdíme už 28 let!
Vždy o jarních prázdninách.
Stejná sestava.
Jen z nás dětí se stávají rodiče a z rodičů prarodiče.
Jak ten čas letí...radost ze sněhu je ale pořád stejná :).

*** 

Děti lyžují čím dál líp, mám z nich velikou radost.
Už to není jen plácání kolem chaty.
Konečně po letech můžem podnikat větší akce :).
Dokonce jsem se i já dostala párkrát na svah a na běžky.
Lotce horský vzduch svědčil, venku prospala hodiny.

***

A ted už jaro, prosím :))!

***

15 komentářů:

 1. Krásné fotky, určitě jste si to užili:-) Ale taky už bych chtěla jaro...:)

  OdpovědětVymazat
 2. Na jaro už to celkem vypadá!:)a spala lotka i v noci?nám František prospal celou sobotu venku a pak v noci se vzbudil v jednu a uspali jsme ho až v půl osmé:)a to se vzbudil Toník a my se chystali do kostela:)
  Krásné fotky! a toho sněhu!taky bych vyrazila alespoň s klukama na sáňky...ale přiznám se, že to jaro je mi ještě sympatičtější!:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lota spala dvakrát denně dvě až tři hodiny. V noci spala taky dobře, jen občas dýl usínala.

   Vymazat
 3. Markét, máš můj obdiv! Máme děti dvě a už větší (rok a tři roky) a na velké akci to ještě není. Co děláte s Lotynkou, když se dáte na běžkotůru? Dáváte ji do croozeru? A jak to zvládá?
  Nebo jste s ní a zbytek rodiny jede sám?
  Taky bychom už nějak rádi, ale s dětmi to zatím nejde, tak musí pomoct babička :).

  Krásné fotky, jako vždy :-).

  OdpovědětVymazat
 4. Markét krásné fotky, kdepak je tolik sněhu, závídím.

  OdpovědětVymazat
 5. Krásný, Marki a máte fakt můj obdiv, co vše zvládáte se čtyřmi dětmi!!! I když si nemyslím, že větší akce s dětmi nejdou...čím dřív se začne, tím líp :-) A tak to funguje u vás. :-) Na lyže se taky těším, ale myslím, že už to letos nevyjde, není tu nikde sníh a tak se spíš už těšíme na jaro :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Milé a krásné...nejsem moc sportovně založený typ, ale "Pradědka" a okolí jsme s manželem zdolávali pěšky minulé léto..Bylo tam moc krásně ...Fandím Vám i celé Vaší rodince.
  Markéta z Valašska

  OdpovědětVymazat
 7. Markét fotky krásné.
  No a nevím jak velké akce má paní na mysli, ale s dětma na dovče je supr zábava. S malou jsme začali jezdit až ve 2 letech, ale malý byl na první dovče v 7 měsících - jarní 5 denní dovča. Byla supr. No a v 10 měs. jsme na podzim vyrazili do Alp. Malej to zvládal supr. Je fakt, že na lyžování to ve dvou dospělých a dvou malých dětech není, ale i tak se dá na horách užít spousta legrace. Prostě se musí člověk přizpůsobit situaci.
  Terča

  OdpovědětVymazat
 8. Taky bych šla někam aspoň na víkend, závist! :-) Dámy, když spolupracuje celá rodina užije si to i máma ;-)

  OdpovědětVymazat
 9. moooooc hezké, ale jaro at ještě počká, tady u nás na jihu:)prázdniny ještě nebyly:) tak bychom rádi taky vyjeli na hory.naše zkušnosti jsou podobné.....jezdíme s dětma od mala a i když jsem se ne vždy dostala na lyže, stálo to za to,už jenom ten relax.....i když vaše deti na běžkách obdivuju......my máme sice taky čtyři deti, ale s menšími věkovými rozdíly, tak jsme se první pustili do sjezdu a běžkování nás teprve čeká..............a je moc hezké vidět, že to jde:)...takže díky za povzbuzující blog

  OdpovědětVymazat
 10. Na horách byla celá naše veliká rodina...spoustu tet, strýců, bratranců, sestřenic a jejich dětí a hlavně mí rodiče. Ti si několikrát nechali Lotu a my mohli s mužem vyjet s dětma oba. Když hlídání nebylo, s mužem jsme se střídali. Pokud má člověk chuť, jde všechno :). Jezdíme takhle od mého dětství, takže mě spíš nenapadlo nejet :))).

  OdpovědětVymazat
 11. Prima akce:-) A zachumlaná je taky nádherná.

  OdpovědětVymazat
 12. Krása a neskonalý obdiv akí musíte byť pohodoví rodičia ! Predstava, že sa stále hľadajú rukavice, čiapky a ponožky, jedny chcú čúrať a jesť, ďalším už je horúco a chcú von a stále sa čosi pýtajú... My sme chodili ako deti, i mládež s veľkými rodinami v lete i zime a popravde teraz nechápem ako to rodičia zvládali :-) Teda hlavne mamka, i keď spomínam na jej túžbu odísť sama do lesa :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rukavice, čepice a ponožky se stále hledaly :))))))))....to už asi jiné nebude!

   Vymazat
 13. Takové rodinné a tradiční akce jsou moc fajn! Děkuju za náhled do té vaší a ... teď už fakt to jaro, prosím!

  OdpovědětVymazat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.